Zabudowa na wymiar

29 Wrz
10:10

 

Ostatnimi czasy w aranżacji wnętrz coraz silniejszy jest trend związany z wynajmowaniem specjalistów, który stworzą specjalnie dla nas meble na wymiar. Z reguły największą popularnością cieszy się zabudowa przedpokoju: wielkie szafy z suwanymi drzwiami, wykończone zazwyczaj przy pomocy luster, co jest ich dodatkowym autem: nie tylko pełnią oczywistą rolę lustra, ale także optycznie rozjaśniają i poszerzają przestrzeń, co jest bardzo cenne zwłaszcza w małych mieszkaniach w blokach.

Na każdą kieszeń

Chociaż meble na wymiar nadal przez wielu z nas kojarzone są z luksusem, tak naprawdę wcale tak nie jest. Oczywiście, znana, modna firma zażyczy sobie sporo pieniędzy, ta mniej popularna, mała, znacznie mniej. Jednakże zawsze też sami możemy wziąć się do pracy i samodzielnie stworzyć dokładnie takie meble, o jakie nam chodzi. O ile nie każdy musi umieć tworzyć kunsztowne, ozdobne szafki, o tyle z zabudową wnęki nikt nie powinien mieć problemów. W internecie i branżowych czasopismach można znaleźć nawet gotowe projekty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości śmiało można poradzić się pracowników marketów budowlanych. W taki sposób można oszczędzić sporo pieniędzy.

Szafy aż po sufit

Zabudowa przedpokoju jest bardzo popularna, ale coraz częściej można się także spotykać z szafami na wymiar do sypialni. Ludzie decydują się na zabudowanie jednej ze ścian od podłogi aż do sufitu zyskując w ten sposób ogrom miejsca do przechowywania. To wspaniałe rozwiązanie dla niewielkich przestrzeni.

« »
2 Komentarze

  Łukasz

  Wrzesień 29, 2017 at 10:10 am

  u mnie doskonale sprawdza się szafa zrobiona przez męża, teścia i kumpla męża, taka w przedpokoju z lustrami; trzymam w niej masę rzeczywistości

  anna

  Wrzesień 29, 2017 at 10:10 am

  ja natomiast mam bardzo kiepskie doświadczenia z meblami na wymiar, bardzo drogie były a mimo to nie zachwycają delikatnie mówiąc i już się niszczą, a to dopiero 2 lata

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *